Kontaktinformasjon, ansatte hos PPT-OT for Numedal og Kongsberg

Sist oppdatert: 16.11.18

 

 

Leder

Web

 

Kenneth Didriksen

 

32 86 82 61

97 10 14 70

 kenneth.didriksen@ppt-ot.no

 

Sekretær

 

Mette Martinsen

 32 86 82 78

 mette.martinsen@ppt-ot.no

 

Sekretær

 

Marianne V Rakvåg

 32 86 82 70

 marianne.valeur@ppt-ot.no

 

 

 

PP-rådgiver Videregående opplæring

 

Asbjørn Langås

32 86 82 65

92 26 36 62

asbjorn.langas@ppt-ot.no 

 

PP-rådgiver Grunnskole

Heidi Foss Dalen

32 86 82 73

92 09 56 64

 

heidi.dalen@ppt-ot-no

 

 

 

PP-rådgiver Grunnskole

 

Anette S. Tveiten

32 86 82 59

47 24 67 44

anette.tveiten@ppt-ot.no

 

 

 

PP-rådgiver  Barnehage og  grunnskole

Marianne Grøndahl

 

32 86 82 66

93 65 81 95

marianne.grondahl@ppt-ot.no

 

 

 

PP-rådgiver Barnehage

 

Hanne Nerdrum  

32 86 82 74

97 18 70 25 

hanne.nerdrum@ppt-ot.no  

 

 

PP-rådgiver Grunnskole 

Ingerid Eikeland Gregusson

32 86 82 76

41 45 96 95

 

ingerid.eikeland@ppt-ot.no

 

 

PP-rådgiver Barnehage og grunnskole

Parissa Azadi

 

47 84 74 46

 

 parissa.azadi@ppt-ot.no

 

 

PP-rådgiver Grunnskole

Dina Munthe-Kaas Rem

32 86 82 63

40 28 88 82

 

 dina.rem@ppt-ot.no

 

 

 

PP-rådgiver Grunnskole

   

 

 

PP-rådgiver Barnehage og grunnskole

Magnhild Vassli Gjære

32 86 82 69

91 11 42 26

 

magnhild.gjere@ppt-ot.no

 

 

 

PP-rådgiver Grunnskole  og Videregående opplæring

Tuva Damtjernhaug Aasland

32 86 82 64

92 28 11 42

 

 tuva.aasland@ppt-ot.no

 

 

PP-rådgiver Videregående opplæring

Lars Husby

32 86 82 77

93 04 23 53

 

lars.husby@ppt-ot.no

 

PP-rådgiver Grunnskole

 

Anna Prokopenkova 

32 86 82 62

46 34 44 38

anna.prokopenkova@ppt-ot.no

 

 

OT-rådgiver

 

Tone Ch. Mæhlum           

32 86 82 58

97 57 06 14

 

tone.maehlum@ppt-ot.no

 

PP-rådgiver barnehage og grunnskole 

Inger Rita Fure Gustavsen

32 86 82 67

48 25 38 85 

 inger.rita.fure.gustavsen@ppt-ot.no

 

 

 

 

 

PP-rådgiver Videregående opplæring

Terje Jensrud

32 86 82 71

90 14 21 84

 

 terje.jensrud@ppt-ot.no

 

 

 

 

   

 

 

PP-rådgiver Videregående opplæring

 

Gro Hollevik

32 86 82 72

47 02 36 54

 gro.hollevik@ppt-ot.no